Specjały Zawiszy 16

 

PYSZNE PĄCZKI ORAZ FAWORKI

NA BAZIE JAJ EKOLOGICZNYCH, SMAŻONE NA OLEJU RZEPAKOWYM

PĄCZKI Z NADZIENIEM RÓŻANYM - PRZECIER Z PŁATKÓW RÓŻY KTÓREGO NIE ROZCIEŃCZAMY MARMOLADĄ WIELOOWOCOWĄ, POSYPANY CUKREM.

PĄCZKI Z NADZIENIEM ŚLIWKOWYM I ADWOKATEM

 

Codziennie zapraszamy na:

Gotowe Dania Wegańskie i Wegetariańskie

Ciasta i Desery

Dania Kuchni Regionalnych

Produkty Regionalne

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego nowego lokalu, w którym nie tylko będziecie Państwo mogli zrobić zakupy regionalnych produktów, ale także zjeść coś pysznego, zatrzymując się tylko na krótką chwilę albo na znacznie dłużej.
Potrawy z naszego menu zaspokoją głód zarówno miłośników tradycyjnej kuchni, jak i osób szukających nowych smaków. Przyrządzamy kanapki z różnymi dodatkami, także wegańskimi, które zamówić można również na ciepło, jajka w różnych odsłonach (omlet, szakszuka), tarty (z mięsem i wersji wegetariańskiej), zupy kremy i sałatki. Możecie też Państwo wstąpić do nas na coś słodkiego np. na pyszne ciasto lub smakowity deser albo na wyśmienitą kawę lub dobrą herbatę. A wszystko to z wysokiej jakości składników, nie tylko smaczne, ale też bez dodatków chemicznych.

Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu i w innych naszych lokalach. Sami wypiekamy chleb i ciasta. Nasze menu zmienia się wraz z porami roku, ponieważ korzystamy z regionalnych i sezonowych produktów. Niektóre smakołyki są dostępne tylko w określonym czasie np. rogale świętomarcińskie w listopadzie, a jagodzianki od maja do września.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zaglądać do nas często. Czekamy na Was, wstąpcie już dziś!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji