Apartamenty Nowy Świat 44

Oferujemy Państwu apartamenty przy ulicy Nowy Świat 44. Choć nasze apartamenty mieszczą się w centrum Warszawy, w bardzo dynamicznym, tętniącym życiem miejscu, to my obiecujemy ciszę i spokój. Nasi dotychczasowi Goście uważają, że apartamenty przy ul. Nowy Świat 44 są bardzo przytulne, gustownie urządzone, jest w nich wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku. Apartamenty wyposażone są w kuchnię z lodówką, czajnik, zapewniamy bezpłatne WiFi. Na parterze budynku mieści się nasza  restauracja Specjały Regionalne. Wszyscy Goście zakwaterowani w naszych apartamentach otrzymują 15% zniżki na dania restauracyjne, z wyjątkiem zestawów lunchowych.
Od nas jest wszędzie blisko. Idąc w prawo dojdziecie Państwo na Krakowskie Przedmieście i dalej na Starówkę. Idąc w lewo możecie pójść np. do Muzeum Narodowego. Natomiast jeżeli chcecie Państwo wybrać się trochę dalej to dojście do stacji metra NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET zajmie Państwu mniej niż 5 minut.
Z radością powitamy Państwa w naszych apartamentach lampką dobrego wina. Jeżeli chcecie Państwo spędzić w Warszawie czas ze swoim pupilem to będzie on także mile widziany.
Do wyboru oferujemy Państwu nasze apartamenty.
Serdecznie Państwa zapraszamy!
Tel. 662 254 215
Mail: restauracja@specjalyregionalne.pl

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji