Spotkania biznesowe

Restauracja Specjały Regionalne przy ul. Nowy Świat 44 to dobra lokalizacja na spotkania firmowe. Wyśmienita kuchnia bazująca na potrawach regionalnych, miła i profesjonalna obsługa, oddzielna sala na piętrze sprawiają, że jesteśmy świetnym miejscem do organizacji zebrań biznesowych.
Nasza sala może być przystosowana zarówno do zjedzenia posiłku w gronie współpracowników lub partnerów biznesowych, jak i do przeprowadzenia konferencji czy warsztatów. Sala ma zaplecze multimedialne tj. projektor, ekran, nagłośnienie. Oddzielne wejście zapewnia niezależność i dyskrecję.
Chętnie zorganizujemy dla Państwa uroczyste spotkanie biznesowe np. wigilijne czy noworoczne, a także inną formę integracji pracowników. Oprócz tradycyjnych regionalnych potraw mamy bogaty wybór różnorodnych alkoholi. W zależności od potrzeb zapewnimy rozrywkę w formie karaoke, DJ, muzyki na żywo. Posiadamy oświetloną scenę. Oryginalnie zaaranżowana przestrzeń i niebanalny wystrój sali zapewnią niezapomnianą atmosferę spotkania.
Jeżeli spotkanie wymaga wyjątkowego skupienia możemy stworzyć kameralne warunki, które zapewnią ciszę i spokój.
W naszej sali zmieści się do 60 osób, salę można wynająć na wyłączność od 10 osób.
Mamy możliwość zakwaterowania w naszych apartamentach w komfortowych warunkach do 30 osób.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu:
Tel. +48 662 254 215
Mail: restauracja@specjalyregionalne.pl

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji