Spotkania biznesowe

Zapraszamy do rezerwacji sal na Wigilie Firmowe 2022

Restauracja Specjały Regionalne przy ul. Nowy Świat 44 to dobra lokalizacja na spotkania firmowe. Wyśmienita kuchnia bazująca na potrawach regionalnych, miła i profesjonalna obsługa, oddzielna sala na piętrze sprawiają, że jesteśmy świetnym miejscem do organizacji zebrań biznesowych.
Nasza sala może być przystosowana zarówno do zjedzenia posiłku w gronie współpracowników lub partnerów biznesowych, jak i do przeprowadzenia konferencji czy warsztatów. Sala ma zaplecze multimedialne tj. projektor, ekran, nagłośnienie. Oddzielne wejście zapewnia niezależność i dyskrecję.
Chętnie zorganizujemy dla Państwa uroczyste spotkanie biznesowe np. wigilijne czy noworoczne, a także inną formę integracji pracowników. Oprócz tradycyjnych regionalnych potraw mamy bogaty wybór różnorodnych alkoholi. W zależności od potrzeb zapewnimy rozrywkę w formie karaoke, DJ, muzyki na żywo. Posiadamy oświetloną scenę. Oryginalnie zaaranżowana przestrzeń i niebanalny wystrój sali zapewnią niezapomnianą atmosferę spotkania.
Jeżeli spotkanie wymaga wyjątkowego skupienia możemy stworzyć kameralne warunki, które zapewnią ciszę i spokój.
W naszej sali zmieści się do 60 osób, salę można wynająć na wyłączność od 10 osób.
Mamy możliwość zakwaterowania w naszych apartamentach w komfortowych warunkach do 30 osób.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu:
Tel. +48 662 254 215
Mail: restauracja@specjalyregionalne.pl

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji