Sala weselna i przyjęcia rodzinne

Nowy Świat 44 - to wymarzona sala na Państwa wesele!

Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na niezapomniane przyjęcie weselne to zapraszamy do nas, na Nowy Świat 44. Nasza sala znajduje się w samym sercu Warszawy, w miejscu, gdzie spotyka się historia z nowoczesnością. Nowy Świat to nie tylko jedna z najbardziej znanych i prestiżowych ulic w Warszawie, jest to też miejsce z duszą! I mimo tego, że jest to bardzo gwarna ulica to nasza sala jest miejscem kameralnym, gdzie nikt obcy nie przeszkadza.

W sali Nowy Świat 44 oferujemy Państwu wyśmienitą kuchnią opartą na regionalnych recepturach i naturalnych składnikach. Jesteśmy także cenieni za przepyszne desery, przygotujemy więc na Państwa przyjęcie wykwintny tort.

Uzupełnieniem oferty kulinarnej jest oryginalny wystrój sali, który możemy zaaranżować wg Państwa gustu. Nasza sala daje też wiele możliwości rozrywki jak muzyka na żywo, DJ, karaoke. Jest w niej scena z profesjonalnym oświetleniem, a także miejsce do tańca z nagłośnieniem ustawionym w taki sposób, aby nie przeszkadzać gościom siedzącym przy stołach. Posiadamy projektor i ekran do wyświetlania rodzinnych zdjęć czy filmów.

Dedykowany Opiekun Weselny, którego zadaniem jest słuchanie Państwa pomysłów, doradzania i czuwanie nad prawidłową realizacją ustaleń, a także nasza obsługa sprawią, że będziecie Państwo mogli skoncentrować się na wspaniałej zabawie z Najbliższymi.

Oferujemy też możliwość współpracy ze specjalistami tj. florysta, dekorator, fotograf, muzycy, opiekunka do dzieci.

Podchodzimy indywidualnie do oczekiwań i potrzeb każdej Młodej Pary.
Przyjęcie weselne w sali Nowy Świat 44 zachwyci nawet najbardziej wymagających i zostanie zapamiętane na całe życie.

Liczba gości na przyjęciu weselnym: do 60 osób.

Propozycje weselnego menu:
Opcja 1 - obiad weselny (np. przystawka na zimno, dwie zupy, dwa dania główne, deser, tort, napoje zimne i gorące, owoce). Przedział cenowy od 150 do 250 zł/osobę.

Opcja 2 – całonocne przyjęcie weselne (w tej wersji także Stół Słodki i Stół Wiejski). Przedział cenowy od 250 zł/osobę.

W tej samej kamienicy, gdzie znajduje się sala weselna, jest możliwość noclegów dla gości weselnych w naszych apartamentach (do 30 osób).

Noclegi – od 55 zł/osobę.

Zapraszamy także na inne przyjęcia rodzinne jak imieniny, urodziny, jubileusze, komunie czy chrzciny.

Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań!
Tel. 662 254 215
Mail: restauracja@specjalyregionalne.pl

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji