Specjały Cafe Potocka 2 A

Wielkanoc 2023 - Zapraszamy do składania zamówień Świątecznych w Naszym sklepie.              

Specjały Regionalne – Sklep & Bistro ul. Potocka 2a

Wyjątkowe miejsce na mapie Żoliborza będące połączeniem sklepu, bistro i manufaktury spożywczej.
Przytulne, kameralne wnętrze jest idealnym miejscem do spotkać towarzyskich i biznesowych. Połączenie drewna z kolorami ziemi buduje komfortową atmosferę. Świeże produkty wyeksponowane na wyciągnięcie ręki kuszą kolorem i wspaniałym zapachem.

Kuchnia:
Oferujemy dania tradycyjne kuchni polskiej oraz zaskakujemy nową jej formą w wydaniu polish fusion. Pracujemy na produkcie ekologicznym, starannie typowanym do naszych dań.
Posiadamy półotwartą kuchnię, dzięki czemu na oczach naszych Gości powstają zdrowe posiłki oraz przetwory. Menu jest wzbogacone świeżymi ziołami, ręcznie wykonanymi produktami mącznymi, naturalnymi olejami i syropami. W ofercie możemy znaleźć bieszczadzkie fuczki, gulasz tymiankowy oraz sałatę z Lazurem i miodem gryczanym z pasieki.
Pajda chleba na zakwasie z komponentami zapiekana w piecu to doskonały pomysł na szybką przekąskę. Witryna ciast domowych - szeroka propozycja deserowa.

Sklep:
Oferujemy Państwu produkt selekcjonowany – artykuły spożywcze EKO/BIO.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo okazały asortyment wędlin, serów, jaj, owoców i warzyw. Przetwory i dania gotowe to nasza produkcja autorska. Dostępne są u nas również artykuły wegańskie. Posiadamy szeroką ofertę soków, syropów, past, wyrobów garmażeryjnych, kaw i herbat. Chleby i ciasta wypiekamy samodzielnie. Specjały Regionalne to szeroka gama produktów wysokiej jakości dostępnych w jednym miejscu.

Manufaktura spożywcza:
Dania wegańskie, Przetwory, komponenty potraw, dania gotowe, soki i pasty produkujemy ręcznie. Artykuły spożywcze wytwarzamy z ogromnym zaangażowaniem w oparciu o zaawansowaną wiedzę kulinarną i technologiczną. Domowa forma wytwarzania sprawia, iż nasze produkty cechuje wysoka jakość i oryginalne walory smakowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu - ul. Potocka 2a  tel.662-254-214
Specjały Regionalne

2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji