Restauracja Nowy Świat 44

Przyrządzając potrawy w naszej restauracji kierujemy się przede wszystkim jakością i szacunkiem do polskiej kuchni. Wyznajemy zasadę, że drogi na skróty nie istnieją, dlatego nasze dania przygotowujemy z największą starannością z naturalnych produktów, których znaczna część jest produktami rolnictwa ekologicznego.


Restauracja Specjały Regionalne to miejsce przyjazne zarówno gościom z sąsiedztwa, jak i turystom z całego świata. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu przy dobrym posiłku. Posiadamy foteliki do karmienia dzieci. Profesjonalna obsługa i wystrój wnętrza tworzą miłą atmosferę i ciepły klimat spotkania przy stole.

Nasze menu znajdziecie Państwo tutaj.

Większość naszych potraw sprzedajemy na wynos. Realizujemy zamówienia telefonicznie i mailowe.
Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać: tel: 662 254 215 lub restauracja@specjalyregionalne.pl
Zamówić i odebrać gotowy posiłek w restauracji.


Miło nam poinformować Państwa, że nasza restauracja jest doceniona przez użytkowników serwisu Tripadvisor.  Nieprzerwanie od 2014 roku otrzymywaliśmy wyróżnienie  Certificate of Exellence, natomiast na rok 2020 przyznano nam nagrodę Travellers' Choice — Najlepsi z najlepszych.

Usługi cateringowe na uroczystości rodzinne i biznesowe

Przygotowujemy także catering okolicznościowy. Jeżeli chcecie Państwo ugościć rodzinę i przyjaciół albo partnerów biznesowych najwyższej jakości potrawami regionalnymi zapraszamy do współpracy. Chętnie podpowiemy, jak skomponować menu na przyjęcie. Na Państwa życzenie możemy przygotować zestawienie potraw dostosowane do indywidualnych potrzeb dietetycznych.
Wystarczy do nas napisać catering@specjalyregionalne.pl.
Bez względu na wielkość zamówienia gwarantujemy najwyższą jakość potraw i profesjonalną obsługę.

Organizacja imprez

Posiadamy osobna salę, w której organizujemy imprezy rodzinne i biznesowe do 60 osób.
Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na wesele, chrzciny, spotkanie rodzinne z okazji urodzin, imienin lub jubileuszu serdecznie zapraszamy do nas. Więcej o imprezach rodzinnych tutaj.

Dla firm organizujemy spotkania biznesowe, wigilie i imprezy noworoczne, konferencje i warsztaty. Więcej o imprezach biznesowych tutaj.

Serdecznie Państwa zapraszamy!
Tel. 662 254 215
Mail: restauracja@specjalyregionalne.pl

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji