Wegański chłopski garnek

Nie tylko dla wegan

Kuchnia wegańska w Polsce jest coraz bardziej popularna. Wegańskie zamienniki tradycyjnych potraw potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających mięsożerców! Istnieje wiele dowodów naukowych na to, że odpowiednio skomponowane dania wegańskie mogą być nie tylko smaczne ale i pełnowartościowe.

Pełnowartościowy posiłek zamknięty w jednym słoiku

Wegański chłopski garnek został przygotowany w naszej wegańskiej kuchni i jest on dostępny w naszych sklepach na terenie Warszawy. Jest to danie jednogarnkowe, zwierające wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nie potrzebujesz do niego nic więcej, wystarczy podgrzać zawartość słoika i cieszyć się bogactwem smaku!

Składniki: Papryka czerwona, ziemniaki, marchewka soczewica zielona, pieczarki, cebula, pomidor, czosnek, bulion warzywny, tymianek, majeranek, papryka wędzona, sól, pieprz.

Wegański chłopski garnek możesz kupić także w naszym sklepie internetowym.

Ciekawostka:

Zgodnie ze stanowiskiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetycznego dobrze zaplanowane diety wegetariańskie oraz wegańskie są odpowiednie dla osób na wszystkich etapach życia, włącznie z okresem ciąży i laktacji, niemowlęctwa, dzieciństwa, dojrzewania, oraz dla sportowców.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji