Ananasy i mango lotnicze

Jedyne takie ananasy!

Daj się uwieść złocistemu miąższowi wyjątkowego, naturalnie słodkiego i gotowego do spożycia ananasa, w zaledwie kilka godzin po zbiorze!

Ananasy dostępne w naszych sklepach stacjonarnych dostarczane są drogą lotniczą z Kenii w ciągu 48 godzin po ich jakościowym wyselekcjonowaniu i ręcznym zbiorze, w celu zapewnienia najwyższej jakości i świeżości. Ananasy lotnicze są zbierane, gdy osiągną optymalną dojrzałość, aby zapewnić ich najlepszy smak. Zawierają one dwukrotnie więcej przeciętnej ilości witaminy C w porównaniu z innymi odmianami ananasa i są idealnym uzupełnieniem zdrowej, zrównoważonej diety.

Mango, o którym nie sposób zapomnieć!

Żadne mango z  transportu morskiego,  nie może konkurować ze smakiem, wyglądem i zapachem mango dojrzewającego bezpośrednio na drzewie i wysyłanego drogą powietrzną. Mango lotnicze jest specjalnie selekcjonowane, starannie przycinane, pakowane w piankę ochronną i wysyłane drogą lotniczą do klientów na całym świecie. Mango lotnicze to gwarancja wyjątkowego smaku, o którym nie sposób zapomnieć! To niezwykłe mango dostępne jest w naszych sklepach na terenie Warszawy.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji