Wegańskie curry z ananasem i cieciorką

Nasz wegański bestseller!

Kuchnia wegańska nie jest nudna! Przygotowane przez nas z prostych, nieprzetworzonych składników, wegańskie curry, zachwyca pełnią i mieszanką smaków. Jest to najchętniej kupowany przez naszych klientów wyrób wegański. Szybko zyskał szerokie grono miłośników, którzy doskonale wiedzą, że w każdą środę znajdą świeżutko ugotowane curry w naszych sklepach.

Harmonia smaków

Idealnie skomponowany smak i aromat indyjskiego curry zachwycił już podniebienie niejednego. Słodki, ostry, kwaśny - znajdziecie tu każdy z tych smaków, żaden nie jest jednak dominujący. wręcz przeciwnie, znakomicie się uzupełniają, pozwalając na uzyskanie nieoczekiwanych rezultatów. Podczas odgrzewania, z daleka zachęca zapachem do spróbowania.

A z czym będzie najlepsze?

Polecamy z ryżem lub ryżowym makaronem, ale równie dobrze komponuje się z tortillą cz też po prostu z pieczywem. Curry jest pod tym względem niezwykle wdzięczne, można je serwować na wiele różnych sposobów, w każdym będzie znakomite.

W składzie: papryka, cebula, ziemniaki, ciecierzyca, ananas, pulpa mango, przyprawa curry, żółta pasta curry, słodka papryka, trawa cytrynowa. 

Wegańskie curry z ananasem i cieciorką jest również w stałej sprzedaży w naszym sklepie internetowym.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a nie przeoczysz żadnej promocji